Jsme si vědomi toho, že nejlepší referencí je doporučení spokojeného klienta. Pokud náhodou nemáte to štěstí a neznáte nikoho, kdo má s naší kanceláří osobní zkušenosti, zájemcům o naše služby rádi poskytneme na vyžádání před zahájením spolupráce reference na některé realizované zakázky. Snažíme se pracovat rozumně, to znamená, že:

Služby za rozumnou cenu

Přiznejme si, cena práce levná není. Jde o kvalifikovanou a odbornou práci, kde jsou zkušenosti v oboru zcela zásadní. Na druhou stranu si myslíme, že naše ceny jsou férové a rozumné a možná nejsou zdaleka tak vysoké, jak si myslíte. Neváhejte a nezávazně u nás cenu práce u Vaší zakázky poptejte. Věřím, že se dohodneme.

Zpracování v rozumné době

Čas je důležitý, nezřídka klient na dodání dokumentace z nejrůznějších důvodů chvátá. Pakliže zakázku přijmeme, chceme ji vyřídit co nejdříve. Úplně hned to ale nejde – zpracování většinou vyžaduje dodání příslušných podkladů (výkresů či jiných listin) a rozhodně nechceme, aby rychlost zpracování byla na úkor kvality práce. Před zahájením spolupráce garantujeme konkrétní termín dodání.

Rozumné množství zakázek

Počet zakázek přijímáme s rozumem tak, aby na každou zakázku bylo tolik času, kolik si zakázka vyžaduje. Nepřehledný pracovní stůl, který se kupí rozpracovanými zakázkami, na jejichž dokončení klient zoufale čeká, u nás nenajdete.

Výše odměny

Máte-li dotaz na výši odměny za konkrétní služby, zašlete prosím na e-mailovou adresu info@vymezeni-jednotek.cz, nebo prostřednictvím poptávkového formuláře, stručné údaje o povaze úkonu (např. prohlášení vlastníka budovy, vypořádání spoluvlastnictví, smlouva o výstavbě nebo projektová dokumentace ke stavebnímu řízení, založení SVJ nebo poradenství pro něj, poradenství pro družstvo, likvidace družstva, převod jednotek do osobního vlastnictví, služby potřebné k realizaci prodeje nemovitosti, zaměření či zakreslení jednotek, příprava vzorových interních dokumentů pro SVJ atd.) s uvedením počtu jednotek a názvu města, ve kterém se daná nemovitost nachází, a kontaktního telefonu na Vás pro účely případného doplnění informací a obratem Vám rádi zašleme zpět cenovou nabídku. Budete-li s cenovou nabídkou spokojeni, bude nám ctí, když svěříte naší kanceláři důvěru k realizaci předmětných služeb.